Visu laiku augstākā (un zemākā) punktu skaita NFL spēles

Palīdziet vietnes attīstībai, daloties ar rakstu ar draugiem!

Kopš NFL dzimšanas 1920. gadā spēle ir redzējusi visas galējības. Faktori, piemēram, spēles un laikapstākļi, ir padarījuši spēles neaizmirstamas, bieži braucot uz gala zonu un cenšoties panākt visu, kas notiek uzbrukumā.

Šajā sarakstā ir līgas augstākā un zemākā rezultāta spēles, kā arī interesantas ziņas par katru.

Vislabāk gūtās NFL spēles

5. Ņujorkas "Giants" pret Ņūorleānas "Saints", 2015

Kopējie gūtie punkti: 101
Rezultāts: 49-52

2015. gada starpsezonā Drew Brees un Eli Manning sita bumbu pret pretinieku pārkāpumiem. Pāris apvienojās 91 piespēlē un 13 piezemējuma sitienos.

Ņujorka agri nokrita, bet ceturtajā ceturksnī iekrita 21 punkts, panākot neizšķirtu 49 pozīcijā, kad bija atlikušas 31 sekundes. Bīrsa ieguva mājiniekus laukuma vārtu pozīcijā, un Kai Forbath ar 50 jardu mēģinājumu bez laika atlika atdot uzvaru Saints.

Brees finišēja ar 501 piespēlētiem jardiem. "Giants" rindās Odela Bekhema juniora kontā trīs piezemējumi.

4. Hjūstonas "Oilers" pret Oklendas "Raiders", 1963. gads

Hjūstonas un Oklendas uzbrukumi šajā spēlē kliedza pa vārtiem, puslaika beigās neizšķirts 35: 35.

Spēles uzvaru guvušie vārti šajā laukā bija 39 jardu metiens no Raiders Maika Mersera. Sacensību izcils spēlētājs bija Oklendas vārtsargs Arts Pauels, kurš noķēra 10 piespēles 247 jardus un četrus piezemējumus.

3. Kanzassitijas "Chiefs" pret Losandželosas "Rams", 2022. gads

Kopējie gūtie punkti: 105
Rezultāts: 54-51

Divas no labākajām NFL komandām Losandželosā cīnījās par šo šķūņa dedzinātāju, un Patrick Mahomes un Džareds Gofs vadīja pretējos pārkāpumus. Abi meta vairāk nekā 400 jardu, bet virsū izcēlās Gofs un Rams.

Gofs nemeta pārtverto bumbu un neizplatīja bumbu līdz 31 rezultātam. Losandželosai palīdzēja trīs pārtvertas bumbas aizsardzībā.

2. Klīvlendas "Browns" pret Sinsinati "Bengals", 2004. gads

Kopējie gūtie punkti: 106
Rezultāts: 48-58

Cīņā par pārāk daudz apelsīnu laukumā Sinsinati pārspēja Klīvlendu spēlē, kurā tika gūti 66 otrās puses punkti.

"Bengals" ceturtajā ceturtdaļā pie 10:00 atzīmes samazinājās par četriem punktiem, bet guva divus bezatbildes piezemējumus, no kuriem otrais bija vienīgais neuzbrūkošais spēles piezemējums, un Deltha O'Nīla atdeva 31 jardu pārtvertu bumbu.

"Browns" vārtsargs Kellijs Holkombs iemeta 413 jardus un piecus piezemējumus, bet "Bengals" saspēles vadītājs Rūdijs Džonsons dārdēja par 202 jardiem un pāris rezultātiem.

1. Ņujorkas milži pret Vašingtonu Redskinsā, 1966. gads

Kopējie gūtie punkti: 113
Rezultāts: 72-41

Rezultatīvākā spēle NFL vēsturē ir vienīgā izgāšanās sarakstā, jo Vašingtona aizbēga no Ņujorkas valsts galvaspilsētā.

Ārpus uztvērēja Čārlija Teilora (seši panākumi par 124 jardiem un divi piezemējumi) neviens Redskins uzbrūkošais spēlētājs neizrādīja prātam neaptveramus skaitļus. Tā vietā Vašingtona tika izvirzīta lieliskā pozīcijā, lai atkal un atkal gūtu vārtus sešu "Giants" apgrozījumu dēļ, ieskaitot piecas pārtvertas bumbas.

Ņujorkai tas bija nožēlojami, un viņš finišēja ar rezultātu 1-12-1. Neviena komanda tomēr netrāpīja “Big Blue” kā Redskins 1966. gada 27. novembrī.

Viszemāk gūtās NFL spēles

NFL pirmsākumos bija vairākas 0: 0 spēles. Pēdējo reizi tas tika reģistrēts 1943. gadā, kad Detroitas lauvas tikās ar Ņujorkas milžiem. Kopš tā laika zemāk gūtajās spēlēs ir 3 punkti. Šeit ir jaunākie.

Maiami "Dolphins" pret Pitsburgas "Steelers", 2007

Kopējie gūtie punkti: 3
Rezultāts: 0-3

Aukstā pirmdienas vakarā 57 704 līdzjutēji pulcējās Heinzfīldā, lai noskatītos, kā abi pārkāpumi izmet nulles, līdz Pitsburgas metēja Džera Rīda 24 jardus gūtie vārti nodrošināja "Steelers" uzvaru ar sekundēm. Spēlē bija mazāk nekā 400 kopējo jardu abām komandām kopā, un nebija uztvērēju vai skrējēju ar vairāk nekā 90 jardiem.

Ņujorkas "Jets" pret Vašingtonas "Redskins", 1993

Rezultāts:
3-0

Laba Jets komanda 11. decembrī Roberta Kenedija stadionā atvairīja nabadzīgo Redskins vienību, izmantojot pirmās ceturtdaļas vārtus. Ņujorka dominēja spēlē statistikas ziņā, taču nevarēja atrast beigu zonu. Vašingtona ar bumbu metās 15 reizes tikai 39 jardus un kopā izdarīja tikai 150 jardus no kopējā pārkāpuma dienā.

Maiami delfīni pret Jaunanglijas patriotiem, 1982

Rezultāts:
0-3

Sirsnīgi pazīstams kā Sniega tīrīšanas spēle, šajā konkursā "Patriots" galvenais treneris Rons Meijers izsauca sniega tīrītāju operatoru, lai atbrīvotu vietu, lai izlīdzinātu Maiami nāves triecienu-33 jardu lauka vārtus, ko guva Džons Smits.

Galvenais akts izraisīja "Dolphins" galvenā trenera Dona Šula protestu pret komisāru Pītu Rozellu. Rozelle piekrita, ka notikušais bija netaisnīgs, taču nemainīja spēles rezultātu.

Kanzassitijas "Chiefs" pret Tampabejas "Buccaneers", 1979

Rezultāts:
0-3

Vēl viena spēle ar bēdīgi sliktajiem laikapstākļiem, musonu spēle Tampabejā radīja septiņus metienus. Jāatzīmē, ka tikai pieci noveda pie apgrozījuma. Abas komandas mēģināja 13 piespēles un kopā 67 piespēles jardus. "Buccaneers" ceturtajā ceturtdaļā no Nīla O'Donogue ieguva 19 jardu laukuma vārtus, lai izvairītos no uzvaras.

Atlanta Falcons pret Buffalo Bills, 1977

Rezultāts:
0-3

Pārsteidzoši, ka Nīls O’Donogs nokārtoja uzvaru nesošos vārtus divās no NFL rezultatīvākajām spēlēm. Viņš trāpīja 30 jardnieku, lai Bufalo otrajā ceturtdaļā iegūtu pārsvaru pār Atlantas vienīgo rezultātu. Ceturtdaļnieki Skots Hanters (Atlanta) un Džo Fērgusons (Bufalo) kopā izpildīja tikai 17 no 50 piespēļu mēģinājumiem un iemeta attiecīgi 95 un 96 jardus.

Grīnbejas "Packers" pret Minesotas "Vikings", 1971

Rezultāts:
0-3

Sākotnējā NFL spēle 3: 0 tika aizvadīta starp rūgtajiem sāncenšiem. Minesota bija viena no labākajām NFL komandām, un tā pārvarēja tikai 87 jaundzimušos pārkāpumus, salīdzinot ar Grīnbejas 301. Četri apgriezieni iesita “Packers”, bet Freds Kokss ceturtajā ceturksnī labi izpildīja 25 jardu gūto vārtu mēģinājumu, lai izvirzītu Vikingu virsotnē. .